O NÁS

CENRTUM DIGITÁLNÍHO TISKU

Společnost KELI-PRO, spol. s r.o. byla založena v roce 1995 jako výrobce vyřezávané samolepící grafiky se snahou vybudovat službu s nadstandardním přístupem k zákazníkovi a důrazem na kvalitu produktů.

Díky této filozofii a přístupu jsme získali velké množství zákazníků z různých oblastí podnikání. Na základě preferované dlouhodobé spolupráce vznikala potřeba poskytovat širší množství služeb. Proto postupně rozšiřujeme portfolio našich výrobních prostředků i poskytovaných služeb.

Poskytujeme kvalitní služby  v krátkých termínech – to nás dnes řadí mezi jednoho z nejlepších výrobců na poli digitálního tisku v ČR. Jsme připraveni vyrobit a dodat jakýkoliv polygrafický produkt od vizitek až po bigboard a větší, to vše ve velmi krátkých termínech a za vstřícné ceny. Samozřejmostí je zajištění výlepu, montáže a souvisejících prací přímo naší tiskárnou.

Kontaktujte nás
tisk
co umíme

CO UMÍME

CENTRUM DIGITÁLNÍHO TISKU

Mezi naše služby patří digitální tisk, vyřezávací plotter, předtisková příprava, velkoplošný tisk, laminace, ofsetový tisk, sítotisk, kopírování, backlighty, citylighty, plastové transparenty, podlahová grafika, reklamní tabule, billboardy, bigboardy a mnoho dalších …

Vyrobíme Vám vizitky, hlavičkové papíry, obálky, pozvánky, komplimentky, samolepky, formuláře, letáky, prospekty, plakáty, brožury, katalogy, knihy, výroční zprávy, kalendáře, oznámení, CD a DVD tiskoviny, PF přání, jídelní lístky, inzeráty, billboardy, prezentační rolety, Pop-Up, Roll-Up, různé reklamní předměty …

Naše tiskárna je Vám plně k dispozici.

Kontaktujte nás      Požádat o kalkulaci

Náš tým