BILLBOARDY A BIGBOARDY

Billboardy/Bigboardy aneb reklama všem na očích

Billboard/Bigboard je reklamní formát umístěný na veřejných a hodně frekventovaných místech, tak aby přitáhl pozornost co největšího počtu lidí. Na velké ploše bývají umístěny jednoduché slogany spolu s výraznými obrazovými prvky. Billboardy/Bigboardy bývají umístěny zejména podél frekventovaných silnic a dálnic, dále na nádražích, poblíž velkých obchodních center, někdy bývají také připevněny na stěnách budov apod.

Tisk billboardů a bigboardů

Polep billboardu a bigboardu se provádí potištěnými papírovými pásy, nebo potištěnou samolepící fólií. Billboardy/Bigboardy se standardně vyrábí v několika formátech. Přesný rozměr je potřeba znát již při tvorbě reklamní grafiky, před samotným tiskem billboardu/bigboardu. Formáty outdoorové reklamy jsou stanoveny, ale jejich striktní dodržování není nutné. Jsme schopni připravit billboard či bigboard přesně podle Vašich přání.

Základní rozměry billboardů jsou 510x240cm. Grafické podklady se většinou připravují v měřítku 1:10, 300DPI (v základních rozměrech tedy 51x24cm.) Rozměry bigboardů jsou 960 x 360 cm. Grafické podklady se většinou připravují v měřítku 1:10, 300DPI (v základních rozměrech tedy 96 x 36 cm.).

Billboardy a Bigboardy jsou velmi silný prostředek, jak zaujmout potencionální klienty právě Vaši cílové skupiny, při čekání či cestě v autě i pro kolemjdoucí.

U billboardu a bigboardu je nutné precizní provedení, jelikož jde o velký formát a každá chyba je okamžitě vidět. Základem je dobrý grafický návrh a ten nejkvalitnější tisk. Můžete se spolehnout, že odvedeme tu nejlepší práci.

Proč billboardy a bigboardy u nás:

  • Časová flexibilita – billboard a bigboard do druhého dne
  • Špičková kvalita papíru i tisku za rozumnou cenu
  • Možnost zpracování grafického návrhu billboardu a bigboardu
Cenová kalkulace zdarma