CITYLIGHTY

Jak na citylighty a lightboxy

Citylight je poměrně nový světelný reklamní formát, který je určený především pro prezentaci ve městech, kde využívá prosklených objektů. Nejčastěji to bývají zastávky městské hromadné dopravy, ale stále častěji i samostatně stojící reklamní nosiče citylightů.

Citylighty – podmaňte si město

Citylight je samostatně stojící prosvětlený poutač. Jde o velmi atraktivní reklamní nosič, který je viditelný 24 hodin denně. Nejčastější rozměry citylightu jsou 118,5 x 175 cm, další rozměry se liší v šířce – používají se ještě citylighty o šířce 117 cm a 115 cm.

Citylighty jsou umístěny na místě s vysokou fluktuací lidí, to znamená, že mají za úkol především upoutat. Grafika je základem úspěchu. Ale velmi důležitá je samozřejmě také kvalita tisku, kterou Vám zaručíme, díky zkušenostem, které s tímto mladým reklamním formátem máme. Instalaci citylightů provádí nejčastěji samo město, je tedy třeba dodat materiály v odpovídajících rozměrech a v perfektní kvalitě. Pokud chcete ke své prezentaci zvolit citylight, můžete se spolehnout na naše zkušenosti.

Proč citylighty u nás:

  • Časová flexibilita – citylight do druhého dne
  • Špičková kvalita tisku za rozumnou cenu
  • Kvalitní fólie se zárukou od prověřených výrobců
Cenová kalkulace zdarma