POLEPY VÝLOH

Polepy výloh a okenní grafika

Máte prodejnu či síť prodejen? Restauraci, kavárnu či moderní firemní sídlo? Komunikace Vaší značky či momentální akce na výlohách či oknech je potom prakticky povinností. Nabízíme Vám naše 20-ti leté zkušenosti z velkoplošné okenní reklamy, realizovali jsme výrobu a instalaci polepů pro nadnárodní obchodní řetězce, stejně jako pro drobné živnostníky. Polepy výloh jsou ideálním způsobem, jak kvalitně označit výlohu své prodejny. Velikou výhodou je možnost využít polepy výloh jako krátkodobou reklamu (vhodné například na aktuální slevy) nebo jako dlouhodobé označení vaší výlohy. Podle Vašeho zadání Vám zhotovíme reklamní nápisy, loga, grafické motivy, tištěnou a jinou fóliovou grafiku jako polepy Vašich výloh či jiné obdobné plochy.

Jak lze polepit výlohu

V případě, že chcete dát vědět o svých službách, ať již nových nebo současných, lze velmi efektivně a jednoduše použít výlohu. Můžete použít i contravision a přelepit celou výlohu např. fotografií vašich produktů v akci. Využijete tak maximálně celou plochu Vaší výlohy. Výlohy můžete i levným způsobem polepovat několikrát do měsíce, kdy použijete tisk na fluorescenční plakáty, potištěné laserovým tiskem. Ten je v porovnání se solventním tiskem levnější. Výhodou tohoto způsobu aplikace polepů výloh je vysoká viditelnost fluorescenčních odstínů.

Používáme výhradně kvalitní značkové materiály 3M a Oracal, které zaručují stálobarevnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám a vandalům. Samozřejmostí je samotná instalace polepu výlohy naším vyškoleným technikem. Díky nejmodernějším tiskovým a řezacím strojům jsme schopni vyrobit libovolné tvary a styly polepů výloh.

Okenní grafika od nás:

  • Kvalitní značkové materiály se zárukou
  • Zkušenosti více než 18 let, doložitelné reference
  • Možnost kreativního zpracování Vašich výloh u nás
Cenová kalkulace zdarma